KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12122259
nr 1212 2259
Kopparstick
Signerad, Stockholm, Cum Privilegio. Motivet: 22x27
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:56:56
600 kr